Nowość w Gabinecie!! Mezoterapia mikroigłowa

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej polegają na mikronakłuwaniu skóry za pomocą specjalnego urządzenia tzw. Mezorollera DMN.

Mezoroller DMN  składa się z wałka, w którym umieszczono 9 tytanowych dysków z 60 wypustkami w postaci igieł ( w sumie 540 igieł) o długości 0,5mm. Dzięki zastosowaniu tytanu możliwe jest uzyskanie bardzo gładkich i cienkich igieł. Daje to możliwość utworzenie mikrokanalików, bez nadmiernego uszkadzania struktury skóry.

Zabiegi te służą do radykalnej poprawy wyglądu skóry dojrzałej. Efekty są widoczne bardzo szybko. Następuje spektakularne wygładzenie powierzchni skóry, redukcja widoczności zmarszczek, poprawa kolorytu i rewitalizacja skóry. Zwiększa się jej jędrność, sprężystość i elastyczność. Technika mikronakłuwania infuzyjnego sprawia, że składniki aktywne serum wnikają do skóry przez setki tysięcy mikrokanalików. Nawet 1000 razy lepiej niż normalnie, działając z nieporównywalną skutecznością. Dodatkowo składniki aktywne serum przenoszone są przez Nanodyski, zapewniając ich kontrolowane i przedłużone działanie.

Seria wynosi 6-8 zabiegów co 14dni. Cena podstawowego zabiegu na twarz, szyję i dekolt to 150zł ( plus 70zł jednorazowo za mezoroller).

mezoroller-zabieg-1024x682-1024x682

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s